Založit webové stránky nebo eShop

Archiv

KP st. dorostu 2013/2014

1.   Junior Děčín      26   20   0   1   5   93:35   61  
 2. web >   26   17   0   1   8   103:69   52  
 
  3. web >   26   14   2   3   7   107:39   49  
 
  4. web >   26   15   2   0   9   61:38   49  
 
  5. web >   26   14   2   1   9   63:45   47  
 
  6. web >   26   14   1   1   10   66:63   45  
 
  7. web >   26   12   4   0   10   58:52   44  
 
  8. web >   26   13   0   3   10   62:67   42  
 
  9. web >   26   9   2   1   14   56:75   32  
 
  10. web >   26   9   2   1   14   55:69   32  
 
  11. web >   26   10   0   0   16   70:91   30  
 
  12. web >   26   6   1   2   17   39:68   22  
 
  13. web >   26   6   1   2   17   58:122   22  
 
  14. web >   26   6   0   1   19   34:92   19

Branky + nahrávky:

Tůma K. 25+5, Olexa 13+2, Kraitl 3+3, Baťaš 9+7, Zaspal V. 5+3, Hnilica 2+1, Mička 2+0, Maděra 2+0, Kadlec 3+3,

Šestina 0+1, Polcar 0+2

 

 

1.A třída 2012 -2013 postup do KP dorostu

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Dubí 24 21 1 2 148: 34 64 ( 28)
2. Obrnice 24 17 4 3 125: 34 55 ( 19)
3. Košťany 24 17 2 5 86: 33 53 ( 17)
4. Proboštov 24 15 1 8 108: 62 46 ( 10)
5. Kozly 24 12 2 10 82: 70 38 ( 2)
6. Černčice 24 9 4 11 77: 78 31 ( -5)
7. Postoloprty 24 10 1 13 88: 77 31 ( -5)
8. Údlice 24 10 1 13 80: 84 31 ( -5)
9. Podbořany 24 8 2 14 70: 91 26 (-10)
10. Cítoliby 24 8 2 14 50: 98 26 (-10)
11. Trnovany 24 6 4 14 34:104 22 (-14)
12. Klášterec 24 6 3 15 53: 97 21 (-15)
13. Jirkov-Kyjice 24 3 1 20 41:180 10 (-26)

 

C1A - Sdružený Okresní přebor dorostu 2011 -2012

Postup do 1. A třídy     foto odkaz  1 2 3 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Obrnice 24 20 1 3 163: 40 61 ( 25)
2. Údlice 24 16 1 7 130: 65 49 ( 13)
3. Braňany 24 15 1 8 137: 93 46 ( 10)
4. Aver Roma Most 24 10 2 12 100: 99 32 ( -4)
5. Chlumčany 24 9 4 11 55: 78 31 ( -5)
6. Krásný Dvůr 24 6 3 15 49:121 21 (-15)
7. Strupčice 24 1 2 21 22:160 5 (-31)

Střelci 2011/2012

Tichý Jakub 43
Tůma František 32
Troják Pavel 30
Šlégr Václav 13
Kraitl Karel 8
Troller Tomáš 7
Maděra Martin 5
Brabec Jan 5
Šestina Daniel 3
Zaspal Václav 3
Strnad Jakub 2
Strolený Petr 2
Brečka Michal 1
Hnilica Martin 1
Hollmann Ondřej 1
Miko Lukáš 1
Schöpp Jakub 1
Mička Rostislav     1
TOPlist