Založit webové stránky nebo eShop

Tabulka

C1A - Krajský přebor staršího dorostu

 

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
C1A2104 Litvínov Jun.Děčín 0:5 (0:4) 30 hráno v Soběchlebech
Rozhodčí: Milec Karel; ŽK: 2:2
C1A2105 Neštěmice T.Kadaň 5:3 (2:1) 50  
Rozhodčí: Teska Miroslav; ŽK: 1:3
C1A2107 Louny Obrnice/Souš 1:3 (1:2) 30  
Rozhodčí: Suchánek Antonín; ŽK: 2:1
C1A2101 Košťany FC Chomutov 0:6 (0:3) 40  
Rozhodčí: Topinka Josef
C1A2102 VOŠ Roudnice Ervěnice 4:0 (1:0) 20 hráno v Dobříni
Rozhodčí: Novotný Jan; ŽK: 2:0
C1A2103 Bílina Žatec 3:1 (2:0) 30  
Rozhodčí: Beneš Karel; ŽK: 3:2
C1A2106 L.Chomutov Litoměřice 4:2 (1:1) 30  
Rozhodčí: Franko Štefan


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Jun.Děčín 21 16 1 4 69: 27 49   ( 19)
2. Bílina 21 14 2 5 55: 27 46 2 ( 11)
3. FC Chomutov 21 12 3 6 83: 32 41 2 ( 9)
4. Litvínov 21 11 4 6 43: 39 41 4 ( 4)
5. Litoměřice 21 13 1 7 79: 57 40   ( 10)
6. Košťany 21 11 2 8 53: 46 36 1 ( 2)
7. Obrnice/Souš 21 10 3 8 50: 36 35 2 ( 3)
8. T.Kadaň 21 10 3 8 47: 56 33   ( 3)
9. Louny 21 7 2 12 46: 58 24 1 (-10)
10. Žatec 21 7 2 12 42: 54 24 1 ( -7)
11. VOŠ Roudnice 21 8 0 13 52: 69 24   ( -9)
12. Neštěmice 21 6 3 12 51: 87 22 1 (-12)
13. L.Chomutov 21 4 1 16 29: 60 13   (-20)
14. Ervěnice 21 4 1 16 28: 79 13   (-17)

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C1A2201 FC Chomutov Louny 17.05. 10:00 SO U polikliniky
C1A2202 Obrnice/Souš L.Chomutov 18.05. 10:00 NE Obrnice
C1A2203 Litoměřice Neštěmice 18.05. 10:00 NE  
C1A2204 T.Kadaň Litvínov 17.05. 10:00 SO  
C1A2205 Jun.Děčín Bílina 18.05. 10:00 NE  
C1A2206 Žatec VOŠ Roudnice 17.05. 11:00 SO  
C1A2207 Ervěnice Košťany 17.05. 10:15 SO Mostecká

 

Tabulka 1.A třída 2012/2013 - postup do KP

1. Dubí 24 21 1 2 148: 34 64   ( 28)
2. Obrnice 24 17 4 3 125: 34 55   ( 19)
3. Košťany 24 17 2 5 86: 33 53   ( 17)
4. Proboštov 24 15 1 8 108: 62 46   ( 10)
5. Kozly 24 12 2 10 82: 70 38   ( 2)
6. Černčice 24 9 4 11 77: 78 31   ( -5)
7. Postoloprty 24 10 1 13 88: 77 31   ( -5)
8. Údlice 24 10 1 13 80: 84 31   ( -5)
9. Podbořany 24 8 2 14 70: 91 26   (-10)
10. Cítoliby 24 8 2 14 50: 98 26   (-10)
11. Trnovany 24 6 4 14 34:104 22   (-14)
12. Klášterec 24 6 3 15 53: 97 21   (-15)
13. Jirkov-Kyjice 24 3 1 20 41:180 10   (-26)

 

TOPlist