Založit webové stránky nebo eShop

Archiv

A2B - I.A třída dospělých - sk. B

2014/2015

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Duchcov 26 20 1 5 72: 34 62 ( 22)
2. Postoloprty 26 17 3 6 82: 43 57 ( 15)
3. Domoušice 26 14 6 6 59: 43 51 ( 9)
4. Dobroměřice 26 14 3 9 62: 50 48 ( 6)
5. Podbořany 26 12 6 8 58: 46 44 ( 3)
6. Obrnice 26 13 3 10 66: 57 42 ( 3)
7. Strupčice 26 13 2 11 59: 53 42 ( 2)
8. Březno 26 11 6 9 48: 48 41 ( 0)
9. Ervěnice 26 11 4 11 64: 53 39 ( -2)
10. L.Chomutov B 26 8 3 15 49: 62 28 (-12)
11. Ledvice 26 8 3 15 42: 60 28 (-12)
12. Žatec B 26 7 3 16 47: 80 26 (-15)
13. Dubí 26 7 2 17 38: 63 25 (-16)
14. Lom 26 1 7 18 36: 90 13 (-29)

 

2013 - 2014 1. A třída  B skupina

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Spořice 26 17 5 4 101: 35 57 ( 17)
2. Ervěnice 26 13 8 5 67: 53 50 ( 8)
3. Domoušice 26 11 7 8 54: 54 44 ( 1)
4. Dobroměřice 26 12 5 9 52: 48 44 ( 2)
5. Postoloprty 26 10 6 10 56: 55 39 ( -3)
6. Lom 26 12 1 13 60: 55 38 ( -2)
7. L.Chomutov B 26 11 4 11 59: 67 38 ( -2)
8. Strupčice 26 9 6 11 50: 57 37 ( -6)
9. Dubí 26 10 4 12 38: 62 37 ( -5)
10. Obrnice 26 10 6 10 70: 79 37 ( -3)
11. Duchcov 26 10 3 13 48: 53 35 ( -6)
12. Ledvice 26 9 5 12 46: 52 34 ( -7)
13. Klášterec 26 7 4 15 68: 71 28 (-14)
14. Kryry 26 8 2 16 41: 69 28 (-13)

Brankaři:    Ladislav Uher, Ladislav Molnár

 Obránci:       Stanislav Zaspal, Matouš Fritsch, Pavel Ludačka, Petr Zácný, Živec Petr,

                          Toth Petr, Zaspal Václav

  Záložníci:    Jakub Zaspal, Matěj, Nykodým, Martin Plaček, Ondra Berki, Václav Šlégr

                          Patrik Hendrych, Kraitl Karel, Baťaš Karel, Kadlec Adam

Útočníci:        Pilař Jaroslav, Tůma František, Pyskatý Jan, Tichý Jakub, Olexa Josef

Vedoucí a trenér:  František Macháček, Stanislav Zaspal

Branka + nahrávka

Tůma F. 32 + 8, Pilař 4+8, Zaspal J. 11 + 5, Zaspal S. 3+2, Šlégr 5+1, Tůma K. 5+2, Plaček 4+2,

Baťaš 1 +3, Kadlec 1+0, Kraitl 1+1, Tichý 1+0, Pyskatý 1+0, Nykodým 1 +0,Hendrych 0+1,

Zaspal V. 0+1,

 

 

 

2012 - 2013   1. B třída  C skupina  - POSTUP DO 1.A TŘÍDY

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Obrnice 26 21 3 2 102: 36 66 ( 27)
2. Lom 26 17 4 5 95: 41 55 ( 16)
3. Tuchořice 26 14 2 10 65: 61 44 ( 5)
4. Žatec B 26 12 5 9 75: 52 41 ( 2)
5. Údlice 26 12 1 13 57: 53 37 ( -2)
6. V.Černoc 26 9 7 10 51: 50 34 ( -5)
7. Havraň 26 9 7 10 59: 55 34 ( -5)
8. Meziboří 26 9 7 10 50: 60 34 ( -5)
9. SK Kopisty 26 10 3 13 68: 68 33 ( -6)
10. Černovice 26 8 5 13 55: 64 29 (-10)
11. Blatno 26 8 5 13 53: 84 29 (-10)
12. Louny B 26 6 10 10 42: 57 28 (-11)
13. SKP Kadaň 26 7 4 15 54: 86 25 (-14)
14. Strupčice B 26 8 1 17 49:108 25 (-14)

 Soupiska:     2012 -2013 

 Brankaři:    Ladislav Uher, Ladislav Molnár

 Obránci:       Stanislav Zaspal, Matouš Fritsch, Pavel Ludačka, Petr Zácný, Živec Petr, Hladík Roman,

                          Toth Petr

  Záložníci:    Jakub Zaspal, Matěj, Nykodým, Martin Plaček, Ondra Berki, Václav Šlégr

                          Patrik Hendrych, Miroslav Braniš, Hluzák Michal

Útočníci:        Pilař Jaroslav, Tůma František, Pyskatý Jan, Tichý Jakub

Vedoucí a trenér:  František Macháček, Stanislav Zaspal


2011 - 2012   1. B třída  B skupina

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Dobroměřice 26 20 3 3 70: 26 63 ( 24)
2. Libotenice 26 18 4 4 59: 27 58 ( 19)
3. Obrnice 26 15 6 5 62: 42 51 ( 12)
4. Č.Kopisty 26 13 3 10 68: 53 42 ( 3)
5. Dubí 26 12 2 12 65: 43 38 ( -1)
6. Úštěk 26 10 7 9 51: 58 37 ( -2)
7. Brozany B 26 10 4 12 52: 42 34 ( -5)
8. Budyně 26 8 9 9 42: 47 33 ( -6)
9. Rovné 26 10 2 14 44: 47 32 ( -7)
10. Louny B 26 10 1 15 40: 61 31 ( -8)
11. Straškov 26 7 8 11 46: 54 29 (-10)
12. Proboštov B 26 6 8 12 54: 73 26 (-13)
13. Černčice 26 5 5 16 31: 61 20 (-19)
14. Cítoliby 26 5 4 17 30: 80 19 (-20)

 Soupiska:     2011 -2012

 Brankaři:     Ladislav Uher, Ladislav Molnár

 Obránci:       Stanislav Zaspal, Matouš Fritsch, Pavel Ludačka, Petr Zácný,  Hladík Roman,

                          Toth Petr, Jan Fleišman

  Záložníci:    Jakub Zaspal, Matěj, Nykodým, Martin Plaček, Ondra Berki,

                          Patrik Hendrych, Miroslav Braniš,  Hluzák Michal, Fišer Jiří, Šlégr Václav,

Útočníci:        Pilař Jaroslav, Tůma František, Pyskatý Jan, Troják Pavel, Tichý Jakub

Vedoucí a trenér:  František Macháček, Stanislav Zaspal


2010 - 2011   1. B třída  B skupina

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Hrobce 26 18 2 6 95: 49 56 ( 17)
2. Křešice 26 17 2 7 72: 31 53 ( 14)
3. Libotenice 26 16 3 7 63: 43 51 ( 12)
4. Havraň 26 13 5 8 57: 43 44 ( 5)
5. Kladruby 26 13 5 8 64: 49 44 ( 5)
6. Brozany B 26 12 2 12 55: 40 38 ( -1)
7. Obrnice 26 11 5 10 59: 53 38 ( -1)
8. Rovné 26 10 7 9 49: 45 37 ( -2)
9. Osek 26 10 6 10 51: 47 36 ( -3)
10. Straškov 26 10 6 10 46: 38 36 ( -3)
11. Trnovany 26 8 6 12 39: 53 30 ( -9)
12. Dubí 26 9 3 14 50: 68 30 ( -9)
13. Mšené-lázně 26 5 4 17 37: 76 19 (-20)
14. Bečov 26 2 0 24 20:122 6 (-33)

 


2009 - 2010   1. B třída  B skupina

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Roudnice B 26 17 1 8 88: 49 52 ( 13)
2. Hrobce 26 14 4 8 67: 55 46 ( 7)
3. Straškov 26 12 9 5 60: 44 45 ( 6)
4. Libotenice 26 13 6 7 60: 44 45 ( 6)
5. Souš B 26 14 2 10 72: 60 44 ( 5)
6. Křešice 26 12 3 11 67: 50 39 ( 0)
7. Obrnice 26 10 7 9 53: 57 37 ( -2)
8. Rovné 26 11 3 12 56: 50 36 ( -3)
9. Mšené-lázně 26 10 6 10 48: 51 36 ( -3)
10. Trnovany 26 10 6 10 42: 43 36 ( -3)
11. Dubí 26 11 2 13 34: 52 35 ( -4)
12. Osek 26 9 6 11 48: 65 33 ( -6)
13. Hostomice 26 7 3 16 51: 68 24 (-15)
14. Lom 26 3 0 23 33: 91 9 (-30)

2008 - 2009   1. B třída  B skupina

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Pokratice 26 17 4 5 70: 36 55 ( 16)
2. Křešice 26 15 4 7 62: 34 49 ( 10)
3. Straškov 26 13 7 6 76: 39 46 ( 7)
4. Libotenice 26 14 3 9 62: 56 45 ( 6)
5. Rovné 26 13 5 8 50: 38 44 ( 5)
6. Hrobce 26 12 4 10 54: 41 40 ( 1)
7. Obrnice 26 11 4 11 45: 52 37 ( -2)
8. Srbice 26 11 3 12 61: 62 36 ( -3)
9. Modlany B 26 11 3 12 52: 93 36 ( -3)
10. Trnovany 26 10 5 11 53: 55 35 ( -4)
11. Dubí 26 9 6 11 60: 71 33 ( -6)
12. Mšené-lázně 26 8 5 13 58: 61 29 (-10)
13. Černiv 26 9 1 16 45: 55 28 (-11)
14. Ohníč 26 1 2 23 28: 83 5 (-34)

 

2007 - 2008   1. B třída  C skupina

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Postoloprty 26 15 5 6 65: 34 50 ( 11)
2. Podbořany 26 13 5 8 63: 50 44 ( 5)
3. Havraň 26 13 5 8 51: 48 44 ( 5)
4. Strupčice 26 12 7 7 65: 49 43 ( 4)
5. Souš B 26 12 5 9 57: 61 41 ( 2)
6. Klášterec 26 11 6 9 72: 49 39 ( 0)
7. Louny B 26 12 3 11 57: 47 39 ( 0)
8. Meziboří 26 10 3 13 54: 63 33 ( -6)
9. Žatec B 26 8 9 9 40: 42 33 ( -6)
10. Obrnice 26 9 5 12 51: 65 32 ( -7)
11. Černovice 26 7 11 8 43: 50 32 ( -7)
12. Bř.Chomutov 26 7 5 14 47: 61 26 (-13)
13. SKP Kadaň 26 7 5 14 45: 67 26 (-13)
14. Bečov 26 7 4 15 45: 69 25 (-14)

 

2006 - 2007  Okresní přebor dospělých

Postup do 1. B třídy

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Obrnice 16 11 2 3 41: 17 35 ( 11)
2. H. Jiřetín "B" 16 8 3 5 27: 22 27 ( 3)
3. Lom 16 7 2 7 30: 35 23 ( -1)
4. Polerady 16 4 3 9 25: 37 15 ( -9)
5. Kopisty "B" 16 3 4 9 26: 38 13 (-11)

 

2005 - 2006  Okresní přebor dospělých

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Souš "C" 24 19 3 2 92: 35 60 ( 24)
2. Nová Ves 24 14 4 6 77: 41 46 ( 10)
3. Obrnice 24 13 4 7 74: 39 43 ( 7)
4. Lom 24 13 3 8 69: 40 42 ( 6)
5. H. Jiřetín "B" 24 7 5 12 54: 56 26 (-10)
6. Kopisty "B" 24 6 3 15 42: 87 21 (-15)
7. Polerady 24 1 0 23 23:133 3 (-33)

2004 - 2005  Okresní přebor dospělých

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Bečov 18 17 1 0 82: 18 52 ( 25)
2. Souš "C" 18 12 3 3 72: 38 39 ( 12)
3. Obrnice 18 9 2 7 38: 28 29 ( 2)
4. Brandov "B" 18 8 5 5 42: 34 29 ( 2)
5. Lom 18 8 3 7 47: 39 27 ( 0)
6. H. Jiřetín "B" 18 9 0 9 42: 41 27 ( 0)
7. Nová Ves 18 7 4 7 53: 47 25 ( -2)
8. Meziboří "B" 18 4 2 12 29: 58 14 (-13)
9. Polerady 18 2 4 12 21: 71 10 (-17)
10. D. Jiřetín 18 0 4 14 14: 66 4 (-23)

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist