Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky a tabulka

A2B - I.A třída dospělých - sk. B  2015/2016

Obrnice : Podbořany   9 : 2  (4 :1)

Domácí hráči byli po celé utkání aktivnější. Měli více ze hra a dařily se jim standartní situace. Hlavně kapitánovi J. Zaspalovi, který dal 3 branky. Brankostroj domácích, ale začal po krásné akci Berki, který střelou z vápna nedal brankaři hostů šanci. Další 2 branky ze standartek přidal Jakub Zaspal a to ve 37 a 39. minutě. Hostům se ve 43. minutě podařilo snížit Poborský. V následující minutě, ale domácí zvýšili svůj náskok Kadlecem.

Druhý poločas se hosté snažili o zkorigování výsledku.  Podařilo se jim snížit v 53. minutě Hodkem. Domácí odpověděli v 61. minutě Kadlecem, bohužel hostující hráč Czoros to neunesl a vynadal rozhodčím za co dostal žlutou kartu. Obrana hostů se potom rozsypala a domácí v 69, 78, 84 a 85 bez problémů vsítily další branky. Branky vsítily Zaspal J., Plaček, Berki, Olexa

Sestava:

Cirok - Zaspal V., Zaspal S., Plaček, Havelka, - Kraitl ( 83. Molnár) Berki, Zaspal J., Mentlík (70. Olexa) - Pilař, Kadlec

Domoušice : Obrnice  4 : 0 ( 2 : 0)

Domácí využili hrubé chyby hostujících hráčů a zaslouženě zvítězili. První branka padla v 17. minutě po špatném odkopu našeho hráče na střed hřiště. Domácí hráč si míč zpracoval a nechytatelnou střelou přesně do "víka" přivedl domácí do vedení. Ve 33. minutě opět chyba hostujícího hráč a domácí zvýšili po kombinaci do rozhozené obrany na dva nula.

Druhý poločas byl v režii hostů, tlačili se do zakončení, které jim ale nevycházelo. Domácí hráli na brejkové situace a dvě jim vyšli a to v 69 a 82, minutě. Hostujícím hráčům nejde upřít snaha, ale nezkušenost v tomto utkání byla velká.

Molnár - Zaspal V. Zaspal S., Plaček, Havelka (68. Hendrych) , Kadlec, Berki Zaspal J., Kraitl (73. Strnad) - Pilař, Olexa

Obrnice : Klášterec nad Ohří   2 : 1   (1 :0 )

Domácí v začátku utkání byli lepším týmem a vypracovali si i pár brankových příležitostí. Ve 20. minutě po přihrávce Kuby Zaspala skóroval Jarda Pilař. Od této doby domácí hráči byli pomalejším týmem, vázla souhra. Soupeř měl do konce poločasu  3 - 4 brankové příležitosti, ale brankař domácích za svoje záda žádný míč nepustil.

Co se nepovedlo v 1. poločase tak se hostům povedlo ve 48. minutě a vyrovnali Maříkem. Domácí, ale bleskově odpověděli ,4 přihrávkami se dostal na dostřel kapitán J. Zaspal a vsítil ve 49. minutě vítěznou branku. Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí si vítězství už nenechali vzít. V tomto utkání vyhrál šťastnější tým. Škoda menší šarvátky a oplácení na konci utkání. Hostující hráč Hofman  nesmyslně nakopnul našeho hráče po odpískání a bohužel do toho vlítnul i domácí hráč Nykodým a nesmyslně strčil do protihráče. Oba obdrželi po zásluze červenou kartu. Dobrý výkon předvedli i trojice rozhodčích.

Cirok - Srp, Zaspal S., Plaček, Zaspal V. ( Havelka 70. min) - Kadlec , Zaspal J. ( Kraitl. 67. minuta) Berki, Mentlík - Pilař ( Olexa 85. minuta ), Nykodým 90min.

Duchcov : Obrnice  1 : 4